ООО Kumkaya 

Киев

Сферы деятельности

Промышленное оборудование, техника, станки и комплектующие

Я хочу тут работать
×

ООО Kumkaya 

Компанія Kumkaya є офіційним представником турецького виробника хлібопекарського і кондитерського обладнання в Україні. На світові ринки сьогодні надходить близько 150 найменувань машин цього бренду. У тому числі в Україні налічується більше двохсот клієнтів компанії Kumkaya (Кумкая). 
 

 

Якщо ви шукаєте, де вигідно вибрати і купити обладнання для пекарні, кондитерської, власного виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів у супермаркеті, кафе, ресторані – звертайтеся в нашу компанію. У нас ви знайдете все необхідне для початку роботи нового хлібопекарського або кондитерського підприємства або реконструкції вже існуючого.
 

Звернувшись до послуг нашої компанії, яка є єдиним офіційним представником турецького хлібопекарського обладнання Kumkaya (Кумкая) в Україні, Ви знайдете надійного партнера по бізнесу. Kumkaya (Кумкая) - це відомий турецький виробник хлібопекарського і кондитерського обладнання нового покоління. На світові ринки сьогодні надходить близько 150 найменувань машин цього бренду. У тому числі в Україні налічується більше двохсот клієнтів компанії Kumkaya (Кумкая). 
 

Завдяки прямій співпраці з безпосереднім виробником, ми можемо запропонувати Вам повний спектр хлібопекарського і кондитерського обладнання в Україні. У нас завжди є в наявності всі необхідні комплектуючі і запасні частини до машин. У Вас не буде необхідності очікувати, коли замовлені машини або запчастини прибудуть. Ви отримаєте можливість підібрати весь спектр необхідного обладнання від одного виробника, що в свою чергу виступає гарантією злагодженої і безперебойної роботи всієї виробничої лінії.
 

Ми надаємо своїм клієнтам повний сервіс, починаючи від проведення проектних робіт, монтажу обладнання і закінчуючи навчанням персоналу пекарні.
 

Сьогодні наша компанія вже має в арсеналі більше 100 успішно запущених в роботу пекарень по всіх регіонах України.
 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ І МИ ПІДБЕРЕМО НАЙКРАЩИЙ КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ САМЕ ДЛЯ ВАШОГО ПІДПРИЄМСТВА І УСПІХ ВАШОГО БІЗНЕСУ ГАРАНТОВАН!